Eureko Hizmet Noktası

Hasar Sonrası Tüm İhtiyaçlarınız Tek Noktada Toplandı

En iyi hasar hizmeti veren sigorta şirketi olma hedefi doğrultusunda; Eureko Hizmet Noktası, hasar anında siz değerli müşterilerimize hızlı ve eksiksiz hizmet verebilmeyi amaçlıyor.

Peki süreç nasıl işliyor?

  • Hasarlı aracınızı dilediğiniz yerden valemiz alıyor ve size yedek (ikame) aracınızı teslim ediyor. Dilerseniz aracınızı siz de Eureko Hizmet Noktası’na bırakabilir veya çekici hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  • Yürür durumdaki ya da çekici tarafından getirilen hasarlı araçların hasar tespiti Eureko Hizmet Noktası’nda en hızlı şekilde yapılıyor.
  • Hasar tespit işlemlerinin ardından araçlar garantili ve ücretsiz onarım için anlaşmalı servislerimize yönlendiriliyor.
  • Tüm bu süreç boyunca sizin ve ailenizin yaşam kalitesinde herhangi bir aksama olmaması açısından, onarım süresi boyunca yedek (ikame) araç tahsis ediyoruz.
  • Aracınızın onarımı bittikten sonra, valemiz dilediğiniz adrese aracınızı bırakıp yedek (ikame) aracı teslim alıyor. Dilerseniz aracınızı Eureko Hizmet Noktası’ndan siz de teslim alabilirsiniz.

İşte bu kadar kolay!

Hasar anında tüm bu kolaylıklardan faydalanabilmek için 0850 222 66 60 Alo Eureko’yu aramanız yeterli.

Yürür durumdaki hasarlı aracınızı dilediğiniz yerden valemiz alıyor ve size onarım süresince kullanabileceğiniz yedek (ikame) aracınızı teslim ediyor. Aracınızın onarımından hemen sonra ise valemiz aracınızı dilediğiniz adrese teslim edip yedek (ikame) aracı teslim alıyor.

Dilerseniz aracınızı siz de Eureko Hizmet Noktası’na bırakabilir veya çekici hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Hasar anında 0850 222 6660 Alo Eureko’yu arayarak hasar bildiriminde bulunabilir ve yetkilimizden Eureko Hizmet Noktası ile bilgi alabilirsiniz. Tecrübeli çalışanlarımız hasar ihbarı, hasar süreci hakkında bilgilendirme yaparak, Eureko Hizmet Noktası ve onarım süresince sınırsız olarak tahsis edeceğimiz yedek araç hizmeti hakkında sizi en iyi şekilde bilgilendireceklerdir.

Dilerseniz yürür durumdaki hasarlı aracınızı kendiniz de doğrudan Eureko Hizmet Noktası’na getirerek bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  • Sınırsız Yedek (İkame) Araç
  • Hızlı Ekspertiz
  • Garantili ve Ücretsiz Onarım
  • %100 Orijinal Yedek Parça
  • Ücretsiz Vale Hizmeti

Bu sayede sigortalılarımız günlük yaşantılarına olağan bir şekilde devam ederken, Eureko Sigorta olarak sıra dışı bir hasar deneyimi yaşatarak, üst segment yedek araçlarımız ile hasar yaşamış olmanın etkilerini de asgari düzeye indirmeye çalışıyoruz.

Göztepe Hasar Hizmet Noktası

Petrol Ofisi CS Akaryakıt Satış Anonim Şirketi alanının içinde yer alıyor. 

Yenisahra Mahallesi Karaman Caddesi No: 5

Ataşehir İstanbul

0850 222 66 60

Avcılar Hasar Hizmet Noktası

Saadet Dere Mah. E-5 Yanyol üzeri ABC Petrol yanı No:40/3

Esenyurt Istanbul

0850 222 66 60