Eureko Vale Hizmeti

Türkiye’de ilk kez ve sadece Eureko Sigorta tarafından gerçekleştirilen uygulamalarla “Kasko Sigortası” paketleri kapsamında hayatınızın günlük akışının bozulmadan, dilediğinizce devam etmesine hizmet ediyoruz. 

İstanbul, Ankara ve İzmir illeri için geçerli olan “Eureko Vale Hizmeti” ile çalışır haldeki onarım gerektiren araçlarınızı hafta içi 09:00 - 17:00 saatleri arasında dilediğiniz adresten gelip alıyor; Anlaşmalı Vale Servislerimizden birine ulaştırıyoruz. Eureko Vale Servislerinde araç onarımları %100 orijinal parçalar ile en kaliteli şekilde yapılıyor; aracın onarımı tamamladıktan sonra da yine kapınıza teslim ediliyor.  

Eğer isterseniz, servis süresince hayat sekteye uğramasın diye size bir araç tahsis edilmesine aracı oluyoruz. İstanbul, Ankara ve İzmir'de ve sadece Eureko Sigorta kullanıcılarının yararlanabildiği bir ayrıcalıkla -bir ya da iki hafta değil, onarımın gerektirdiği sürece- size “Sınırsız İkame Araç” tahsis ediyoruz.  Aracınızın onarımı bitene kadar, aracınızın yerine verilen aracınızı süre sıkıntısı yaşamadan kullanmaya devam ediyorsunuz. .

Adım Adım Yardım!

Aracınızla ilgili acil olsun olmasın, bir sorun oluştuğu andan itibaren 5 (beş) iş günü içerisinde 0850 222 66 60 ALO EUREKO’ya ulaşın, çözümü bize bırakın.

Diğer Adımlar…

Size yardımcı olabilmemiz için Eureko Vale Görevlisi size ulaştığında, aşağıdaki belgeleri kendisine sağlayabileceğinizden emin olmanızı rica ederiz:

“Park halinde hasarlar” için düzenlenen evraklar (*)

  • Ruhsat fotokopisi
  • Trafik Kazası Tutanağı ya da Beyan (**)

 “Seyir halinde hasarlar” için düzenlenen evraklar (*) 

  • Ruhsat fotokopisi
  • Ehliyet fotokopisi
  • Trafik Kazası Tutanağı ya da beyan (**)
  • Alkol Raporu

* Listedeki belgenin araç ile birlikte gelen görevliye teslim edilmesini önemlidir.

** Trafik polisi tarafından tutulmuş tutanak, karakol tarafından düzenlenmiş ifade ve görgü tutanağı veya tarafların kendi arasında düzenlediği anlaşmalı tutanaktır. Bunlardan hiçbiri yoksa açıklama kısmına yazılan bilgiler ile işlem yapılmaktadır.