Sosyal Sorumluluk Anlayışımız

Sadece Yaşamak Değil; Hayata Değer Katmak En Büyük Sorumluluğumuz!

İhtiyaç olan her konuda yardım değil, fayda öneriyoruz.

Eureko Sigorta’da “toplum”, “eğitim”, “çevre” ve bunlara bağlı her türlü ihtiyacın takipçisi ve çözüm sağlayıcısı olmayı önemsiyoruz. Taşıdığımız sosyal sorumluluk bilinciyle, gönüllülük faaliyetlerimizi salt bir yardımseverlik çabası olmanın ötesine taşıyoruz.

“Güven” ve “mutluluk odaklılık” olarak belirlediğimiz kurumsal değerlerimizi kapsamlı, organize ve sürdürülebilir somut projeler ile hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Çalışanlarımız tarafından gönüllülük bilincinin edinilmesi için teşvik programları geliştiriyor, çalışma saatleri içinde dahi gönüllü faaliyetleri yürütülmesini gönülden destekliyoruz.

Gönüllülük bilincinin yaygınlaşmasında payımız olmasından da büyük mutluluk duyuyoruz. Çalışanlarımızın ailelerinden iş ortaklarımıza ve müşterilerimize kadar uzanan, bununla beraber fayda yaratmak isteyen herkesi kapsayan geniş bir  gönüllü grubumuz bulunuyor.

Eureko Sigorta’nın organizasyonel desteği ile faaliyet gösteren ve “Öncü Gönüllüler” adını taşıyan bu gönüllü ordusu, bireysel ya da organize sosyal sorumluluk inisiyatifleriyle, başka yaşamların daha mutlu hale gelmesine aracılık ediyor.

Eureko Sigorta olarak başkalarının hayatına tat katmak için yola çıktık, "Öncü Gönüllüler Hareketi" ile yolculuğumuza devam ediyoruz.