Eureko'da Yaşam

Eureko Sigorta’da çalışanların mutluluğu esastır. Bu nedenle de İnsan Kaynakları çalışanlarını gözeten bir iklim yaratır.

Şirket değerleri en tepeden en alt kademeye kadar tüm çalışanlar tarafından bilinir ve yaşatılır. Tüm süregelen işlerimizde, projelerimizde, paydaşlarla ilişkilerimizde değerlerimize bağlı kalarak tutarlı hareket etmek esastır. 

Açık Ofis, Şeffaf İş Süreçleri

Binamızın mimarisi, donanımı, sunduğu imkanlar hep değerlerimizin yansıması olup, çalışanlarımızın rahat ve keyifli çalışmalarına olanak verecek şekilde açık ofis konseptinde tasarlanmıştır. Böylelikle arada hiçbir kapı olmaksızın üst yönetim dahil tüm çalışanların birbirine rahatlıkla ulaşabilmektedir.

Zihinsel, Ruhsal ve Bedensel Gelişim

Benzer şekilde binamızın içinde bulunan spor salonu ve diyetisyen hizmeti, bütünsel yaklaşım felsefesi çerçevesinde çalışanlarımızın beden sağlığını da korumalarına destek olmak amacıyla düşünülmüş ve hayata geçirilmiştir. Başka bir deyişle, çalışanlarımızın sadece zihinsel değil, ruhsal ve bedensel gelişimlerine de önem vermelerini desteklemekteyiz.

Güven Dolu ve Esnek Çalışma Yöntemi

Eureko Sigortalılar birbirlerine güvenir, yöneticilerle çalışanlar arasında güvene dayalı ilişkiler geliştirilir. Bunun bir uzantısı olarak şirketimizde esnek çalışma saatleri uygulanır. Belirli bir saat diliminde tüm çalışanların şirket içinde olması beklenir, dışında kalan giriş ve çıkış saatlerini çalışan kendisi belirleyebilir. Buna paralel olarak, tüm çalışanlarımız bilgisayarlarına uzaktan erişebilmekte ve ofiste bulunmadıkları zamanlarda da işlerini yürütebilmektedirler.

Kalite Detaylarda Gizlidir

Eureko Sigorta’da giyim stilimiz “business casual” olarak belirlenmiştir. 

Sosyal Aktivitelere Destek

Mutluluk odaklılık değerimiz çerçevesinde, çalışanlarımızın sosyal zamanlarda da birlikte zaman geçirmelerini ve birlikte hobi geliştirmelerini destekliyoruz. Bu amaçla çalışanlarımızdan üyelerle kurulan “Sosyal Aktivite Kulübümüz” her ay farklı organizasyonlarla çalışanlarımıza hizmet vermektedir. Benzer şekilde “Tiyatro Kulübü”, “Fotoğrafçılık Kulübü” vb. oluşumlarla çalışanlarımız kendilerine iş dışı alanlar yaratmaya devam etmektedir.

Eureko Sigorta İnsan Kaynakları olarak açık ve şeffaf iletişimi benimsiyor ve çalışanlarımızın yanında yer alarak kariyer yolculuklarında onları desteklemeye devam ediyoruz.