Eureko’lu Olmak

Mutlu Çalışan, İyi İş!

Eureko Sigorta olarak, çalışanlarına değer veren ve mutlu çalışanların başarılı şirketler yarattığına inanan uluslararası bir sigorta şirketiyiz. Buna paralel olarak, insan kaynakları politikalarımız da çalışanlarımıza yatırım yapmak üzerine şekilleniyor.

Eureko Sigorta’da şirket, kimlik ve değerlerine sahip çıkan ve onları yaşatan bir kültür benimsenir. Güven, sadelik, şeffaflık, başarma arzusu, mutluluk odaklılık ve yaratıcılık tüm Eureko'luların temsil ettiği değerlerdir. Tüm şirket uygulamalarımız ve çalışma stillerimiz bu değerlerin yaşatılacağı şekilde tasarlanır.

Kurumumuz, yabancı bir şirket olmasının getirdiği pek çok avantajı insan kaynakları süreçlerinde de kullanıyor. Çalışanlarımızı gerek Hollanda’daki genel merkez Achmea’da, gerekse Avrupa’ya dağılmış olan diğer ülkelerdeki şirketlerinde açılan projelere göndererek onlara uluslararası alanda çalışma deneyimi kazanma fırsatı sunuyoruz.

Eureko Sigorta olarak, çalışanlarımızın bağlılığını ve memnuniyetini fazlasıyla önemsiyoruz. Çalışanlarımızın yaklaşık %60’ının Y kuşağı olduğu şirketimizin insan kaynakları uygulamalarında bu yeni ve yaratıcı algıyı dikkate alınarak süreçleri tasarlıyoruz.