0850 222 66 60 ALO EUREKO'yu arayarak, sırasıyla 3 ve 1'i tuşlayarak müşteri temsilcimize ulaşabilir, gerekli evrakı müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca ESSaglikMusteriHizm@eurekosigorta.com.tr'a mail ile sorularınızı iletebilirsiniz.

Elbette talep edebilirsiniz. Ancak geri ödeme, anlaşmasız kurum limit ve ödeme yüzdesi kadar yapılacaktır.

Mutlaka adınıza düzenlenmiş olan sağlık gider formunun (zarfınızın üzerinde gönderici alanına adınızı­soyadınızı, alıcı kısmına Eureko Sigorta Sağlık Tazminat Birimi yazılarak) posta yolu ile Eureko Sigorta Genel Müdürlük adresine iletilmesi gerekmektedir.

www.eurekosigorta.com.tr adresinde yer alan İnternet Şubesi­Bireysel İşlemler adımından ya da 0850 222 66 60 ALO EUREKO'yu arayarak, sırasıyla 3 ve 2'yi tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Eksik belge olmaması ve poliçe genel ve özel şartlarına uygun olması halinde 5 iş günü içinde sağlık gideri bedeli hesabınıza geçer.

www.eurekosigorta.com.tr adresinde bulunan İnternet Şubesi­Bireysel İşlemler adımından, eksik evrakın yüklemesini yapabilir veya gerekli evrakı bir dosyada hazırlayıp (dosyanızın/zarfınızın üzerine gönderici alanına adınızı­soyadınızı, alıcı kısmına Eureko Sigorta Sağlık Sigortaları Tazminat Birimi yazarak) posta ile Eureko Sigorta Genel Müdürlük adresine gönderebilirsiniz.

0850 222 66 60 ALO EUREKO'yu arayarak, sırasıyla 3 ve 1'i tuşlayarak müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz. Görüş, öneri ve şikâyetlerinizi müşteri temsilcimiz ile paylaşabilirsiniz.Ayrıca ESSaglikMusteriHizm@eurekosigorta.com.tr'a mail ile görüş, öneri ve şikâyetlerinizi iletebilirsiniz.

Acil yaralanma ya da rahatsızlanma durumunda 0212 286 48 33 no'lu numaradan, doğrudan Acil Ambulans ve Danışma Hattını arayabilir veya 0850 222 66 60 ALO EUREKO'yu arayıp 1'i tuşlayarak Acil Ambulans ve Danışma Hattına ulaşabilirsiniz.

Websitemizde bulunan Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları sayfasından ve 0850 222 66 60 ALO EUREKO'yu arayarak, sırasıyla 3 ve 4'ü tuşlayarak kurum bilgilerine ulaşabilirsiniz.

0850 222 66 60 ALO EUREKO'yu arayarak, sırasıyla 3 ve 1'i tuşlayarak müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz ve poliçe teminatlarınız ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca ESSaglikMusteriHizm@eurekosigorta.com.tr'a mail göndererek poliçe teminatlarınız ile ilgili bilgi isteyebilirsiniz.

0850 222 66 60 ALO EUREKO'yu aradıktan sonra 3'ü tuşlayarak müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

www.eurekosigorta.com.tr adresinde bulunan İnternet Şubesi­Bireysel İşlemler alanına ulaşabilirsiniz ve TC kimlik numaranız ile şifrenizi kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi bilmiyorsanız "Başvurmak için hemen tıklayın" butonu ile şifre bilgilerinizi temin edip internet şubesini kullanmaya başlayabilirsiniz. Şifre bilgilerinin size ulaşabilmesi için mutlaka cep telefonu bilgilerinizin sistemde kayıt olması gerektiğini hatırlatırız. İnternet Şubesi'nde Eureko Sigorta'dan yapılmış olan, mevcut tüm poliçelerinizin bilgilerine (bağımlı poliçeleri ile ilgili bilgiler dahil), limit bilgilerinize, sanal kart ve yeni kart başvurularınıza, özel sağlık gider formunuza, poliçe basımları ile ilgili bilgiye, hasar dosyanızın durumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca kişisel bilgilerinizi görüntüleyebilir ve dilerseniz değişiklik yapabilirsiniz. Ayrıca “Bize Ulaşın” menüsü altında bulunan İletişim Formu aracılığı ile bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İşlemleriniz anlaşmalı kurumda yapılacak ise; kurumun yetkililerinin provizyon merkezimiz ile bağlantıya geçmesi gerekmektedir. İşlemleriniz anlaşmasız kurumda yapılacak/yapıldı ise; tazminat ödemesi ile ilgili sizden talep edilen tüm tıbbi dokümanlarınızı bir dosyada hazırlayıp (dosyanızın/zarfınızın üzerine gönderici alanına adınızı­soyadınızı, alıcı kısmına Eureko Sigorta Sağlık Sigortaları Tazminat Birimi yazarak) posta ile Eureko Sigorta Genel Müdürlük adresine göndermeniz gerekmektedir.

0850 222 66 60 ALO EUREKO'yu arayarak, sırasıyla 3 ve 1'i tuşlayarak müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz ve poliçe teminatlarınız ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca ESSaglikMusteriHizm@eurekosigorta.com.tr'a mail göndererek poliçe teminatlarınız ile ilgili bilgi isteyebilirsiniz.